III EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO CZYTANIA „JEŻYCJADY”

Uczniowie klasy 5e wzięli udział w tworzeniu adaptacji filmowej pierwszego tomu serii „Jeżycjada” Małgorzaty Musierowicz - Szósta klepka.

Uczniowie naszej szkoły odpowiedzieli na zaproszenie Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie do wzięcia udziału w III edycji ogólnopolskiego czytania "Jeżycjady".

Uczniowie klasy 5e: Laura Bury, Marta Stasiczek, Justyna Pękała, Oliwia Orszulik, Borys Lepszonek, Wiktor Wieciech, Bartosz Kuśmierczyk, Paweł Wolski, Michał Śnieg nakręcili scenkę do fragmentu z książki :"Szósta klepka" pt.: Obiad rodzinny.

Dzięki tej inscenizacji udało się naszym aktorom wygrać dwie godziny warsztatów teatralnych.

Link do strony z informacjami o konkursie:

biblioteka-pszczyna.home.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2197:iii-ogolnopolskie-czytanie-jezycjady-za-nami&catid=30&Itemid=121